У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьоме скликання

 (сімнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 20 березня 2018 року                                                    № 622

Про затвердження технічної документації з нормативної

грошової оцінки земельної ділянки площею 7,3034 га, що

знаходиться в оренді строком на 49 років у

ПП Шпорталюка Ігоря Терентійовича для

рибогосподарських потреб на території Бронниківської

сільської ради Рівненського району Рівненської області     

(за межами населених пунктів)

 

         Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5624681100:01:001:0062) площею   7,3034 га, що знаходиться в оренді строком на 49 років у ПП Шпорталюка Ігоря Терентійовича для рибогосподарських потреб на території Бронниківської сільської ради  Рівненського району Рівненської області (за межами населених пунктів) та керуючись статтею 23 Закону України «Про оцінку земель», статтею 10 Земельного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійною комісією районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів, районна рада

 

в и р і ш и л а :

 

1.  Затвердити  технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5624681100:01:001:0062) площею   7,3034 га, що знаходиться в оренді строком на 49 років у ПП Шпорталюка Ігоря Терентійовича для рибогосподарських потреб на території Бронниківської сільської ради  Рівненського району Рівненської області (за межами населених пунктів).

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки площею 7,3034 га становить 128718 (сто двадцять вісім тисяч сімсот вісімнадцять) гривень.

2. ПП Шпорталюку І.Т. у місячний термін звернутись до Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області для укладання договору оренди у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

3. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів.

   

   

 

Голова ради                                                                                        В.П.Стельмах