У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(девятнадцята сесія)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 08  червня 2018 року                                                                             №643

Про депутатський запит

депутата районної ради

Жука Павла Володимировича

 

Розглянувши депутатський запит депутата районної ради                                      Жука Павла Володимировича щодо проведення перевірки законності проживання осіб у будівлі в с. Шпанів по вул. Заріччя, буд.22, керуючись статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статтями                    43 і 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з депутатами районної ради, районна рада 

в и р і ш и л а :

1. Підтримати депутатський запит депутата районної ради Жука Павла Володимировича та направити на розгляд до Рівненського районного   відділення поліції Рівненського відділу поліції Головного управління   Національної поліції в Рівненській області (додається).

2. Про результати розгляду депутатського запиту проінформувати районну раду та депутата районної ради Жука Павла Володимировича у терміни, визначені законодавством України.

            3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з правових питань, регламенту, законності та антикорупційної політики.

 

 

 

 

 

 

Заступник голови ради                                                                 М.Г.Сальчук