У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьоме скликання

 (дев’ятнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 08 червня 2018  року                                                                                                №674

 

Про затвердження технічної документації з нормативної

грошової оцінки земельної ділянки площею 8,1830 га, що

відводиться в оренду строком на 7 (сім) років  ТОВ «Енерджі-Ком»

для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування

будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств,

установ і організацій на  території Малошпаківської

сільської ради  Рівненського району Рівненської області    

 

         Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки  (кадастровий номер 5624686700:06:007:1556 ) площею 8,1830 га, що відводиться в оренду строком на 7 (сім) років  ТОВ «Енерджі-Ком» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій на  території Малошпаківської сільської ради  Рівненського району Рівненської області та керуючись статтею 23 Закону України «Про оцінку земель», статтею 10 Земельного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

в и р і ш и л а :

 

1.  Затвердити  технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки (кадастровий номер 5624686700:06:007:1556)  площею 8,1830 га, що відводиться в оренду строком на 7 (сім) років  ТОВ «Енерджі-Ком» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій на  території Малошпаківської сільської ради  Рівненського району Рівненської області.

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки  становить 9783900 (дев’ять мільйонів сімсот вісімдесят три тисячі дев’ятсот) гривень.

         2. ТОВ «Енерджі-Ком» у місячний термін звернутись до Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області для укладання договору оренди, у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

3. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів.

   

   

 

Заступник голови ради                                                                М.Г.Сальчук