У К Р А Ї Н А

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьоме скликання

 (позачергова двадцята сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 18 липня 2018  року                                                       № 681

 

Про звернення Рівненської районної ради до Президента України,

Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України

щодо звільнення політичних бранців в РФ

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з президією районної ради та постійними комісіями районної ради, районна рада

 

в и р і ш и л а :

1. Схвалити звернення Рівненської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо звільнення політичних бранців в РФ (додається).

2. Виконавчому апарату Рівненської районної ради надіслати рішення Президенту України, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України.

 

 

Заступник голови ради                                                                  М.Г.Сальчук

 

Звернення Рівненської районної ради

до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України  щодо звільнення політичних бранців в РФ

 

Народ України прагне жити в мирному демократичному суспільстві, де права кожного громадянина на життя та особисту недоторканість гарантуються державою. 

Особливо гостро постає необхідність дотримання такого права при реалізації своєї активної громадської та політичної діяльності патріотів України, які сьогодні є політичними бранцями Російської Федерації за різними сфабрикованими справами. До них належать такі відомі особистості як Олег Сенцов та Олександр Кольченко. 

Європаламент, міжнародні організації виступали на їх захист. Водночас, перспективи звільнення цих бранців залишаються доволі примарними.

Ми, депутати Рівненської районної ради, звертаємося до Вас з проханням посприяти звільненню політичних бранців в РФ, які перебувають у неволі, і повернути Олега Сенцова, Олександра Кольченка та інших громадян на Батьківщину, де живуть та чекають їх родини та друзі. 

Ми віримо, що вони ще зроблять не одну добру справу для українського народу та нашої держави. 

 

 

 

Схвалено

Рішення районної ради

від 18 липня

№681