У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьоме скликання

 (позачергова двадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 18  липня 2018 року                                                                 №695

 

Про затвердження технічної документації з нормативної

грошової оцінки земельної ділянки площею 0,2406 га,

яка відводиться в оренду громадянину Шершуну Миколі

Олександровичу для розміщення  та експлуатації основних,

підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної,

машинобудівної та іншої промисловості на території

Великоомелянської сільської ради Рівненського району

Рівненської області

 

         Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,2406 га (кадастровий номер 5624682000:01:012:0328), яка відводиться в оренду громадянину Шершуну Миколі Олександровичу для розміщення  та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Великоомелянської сільської ради Рівненського району Рівненської області та керуючись статтею 23 Закону України «Про оцінку земель», статтею 10 Земельного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійною комісією районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів, районна рада

 

в и р і ш и л а :

 

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,2406 га (кадастровий номер 5624682000:01:012:0328), яка відводиться в оренду громадянину Шершуну Миколі Олександровичу для розміщення  та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Великоомелянської сільської ради Рівненського району Рівненської області.

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки  становить 575316 (п’ятсот сімдесят п’ять тисяч триста шістнадцять) гривень.

               2. Громадянину Шершуну М.О. у місячний термін звернутись до Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області для укладання договору оренди, у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

3.Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів.

   

 

 

Заступник голови ради                                                                      М.Г.Сальчук