У К Р А Ї Н А

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(двадцять перша сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 18 вересня 2018 року                                                   №736

 

Про встановлення (зміну) меж села Пухова

на території Олександрійської сільської ради

Рівненського району Рівненської області

 

Розглянувши проект землеустрою щодо встановлення (зміну) меж села Пухова на території Олександрійської сільської ради Рівненського району Рівненської області та враховуючи погодження відповідних державних інспектуючих організацій, Олександрійської сільської ради, керуючись статтями 10, 173, 174 Земельного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійною комісією районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів, районна рада

 

в и р і ш и л а :

 

1. Затвердити проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Пухова на території Олександрійської сільської ради Рівненського району Рівненської області (додається).

2. Внести зміни в межі села Пухова на території Олександрійської сільської ради Рівненського району Рівненської області, згідно з додатком та затвердити територію села Пухова  загальною площею 123,6902 гектара.

3. Міськрайонному управлінню у Рівненському районі та місті Рівне Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області внести зміни до земельно-кадастрової документації.

4. Олександрійській сільській раді Рівненського району Рівненської області забезпечити:

- перенесення меж населеного пункту Пухова в натуру (на місцевість);

- проведення нормативної грошової оцінки земель села Пухова згідно нових меж.

5. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів.

 

Голова ради                                                                                           М.Г.Сальчук