У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьоме скликання

 (двадцять перша сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 18 вересня 2018 року                                                   №740

 

Про затвердження технічної документації з нормативної

грошової оцінки земельної ділянки площею 5,7994 га,

що відводиться в оренду строком на 7 років

товариству з обмеженою відповідальністю «ПІАНО ДВІР» 

для  розміщення та експлуатації основних, підсобних

і допоміжних будівель та споруд на території

Великоомелянської сільської ради Рівненського району

Рівненської області

 

 

         Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 5,7994 га (кадастровий номер 5624682000:04:028:0911), що відводиться в оренду строком на 7 років товариству з обмеженою відповідальністю «ПІАНО ДВІР» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Великоомелянської сільської ради Рівненського району Рівненської області та керуючись статтею 23 Закону України «Про оцінку земель», статтею 10 Земельного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійною комісією районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів, районна рада

в и р і ш и л а :

 

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 5,7994 га (кадастровий номер 5624682000:04:028:0911), що відводиться в оренду строком на 7 років товариству з обмеженою відповідальністю «ПІАНО ДВІР» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівль та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Великоомелянської сільської ради Рівненського району Рівненської області.

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки  становить 11524990 (одинадцять мільйонів п’ятсот двадцять чотири тисячі дев’ятсот дев’яносто) гривень.

2. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів.

    

 

 

Голова ради                                                                                           М.Г.Сальчук