У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьоме скликання

 (позачергова двадцять третя сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 06 листопада 2018  року                                                         №766

 

Про звернення депутатів Рівненської районної ради

до Рівненської обласної ради щодо прийняття  обласної 

Програми забезпечення житлом на умовах співфінансування

учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок 

війни, бійців-добровольців, які брали безпосередню участь

в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних Сил, 

забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету

та територіальної цілісності України, а також членів 

сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти

в результаті участі в антитерористичній операції 

на 2019-2024 роки

 

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі звернення учасників АТО, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а:

1. Схвалити звернення депутатів Рівненської районної ради до  Рівненської обласної ради щодо прийняття  Програми забезпечення житлом на умовах співфінансування учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, бійців-добровольців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних Сил, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, а також членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти в результаті участі в антитерористичній операції на 2019-2024 роки (додається). 

2. Направити звернення до Рівненської обласної ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, екології, Чорнобильських проблем, соціального захисту населення, учасників АТО, бойових дій та членів їх сімей.

 

 

Голова ради                                                                                      М.Г.Сальчук

 

 

 

 

Звернення  

депутатів Рівненської районної ради

Рівненської обласної ради щодо прийняття  обласної Програми

забезпечення житлом на умовах співфінансування учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, бійців-добровольців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних Сил , забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, а також членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти в результаті участі в антитерористичній операції на 2019-2024 роки

 

З урахуванням потреби адаптації громадян, демобілізованих із зони АТО, та членів їх сімей, учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, бійців-добровольців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних Сил, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, а також членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти в результаті участі в антитерористичній операції більшість із яких не мають можливості самостійно забезпечити себе та свої сім'ї житлом без бюджетної підтримки, проблема забезпечення учасників АТО та їх сімей житлом стоїть дуже гостро.

Фінансування з державного бюджету є недостатнім для розв’язання найближчим часом житлової проблеми для учасників АТО та членів їх сімей, що вимагає підтримки на місцевому рівні.

Станом на 01.10.2018 року, на квартирному обліку громадян за місцем проживання в Рівненському районі  перебуває в Корнинській сільській раді 1 УБД  АТО,  у  Квасилівській селищній раді 9 УБД та 1 інвалід війни АТО та смт Оржів 1 УБД АТО.

Переважна більшість учасників АТО не мають власного житла або потребують поліпшення житлових умов.

Прийняття Програми буде сприяти вирішенню житлових проблем, підвищення соціального захисту та адаптації учасників АТО та членів їх сімей, розв’яже гострі проблеми забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей у спосіб пільгового житлового кредитування.

 

 

                                                                                 СХВАЛЕНО

                                                                                 Рішення районної ради

                                                                                 від  06 листопада 2018 року

                                                                                 № 766