У К Р А Ї Н А

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(позачергова двадцять третя сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 06 листопада 2018 року                                           №771

 

Про  затвердження економічно обґрунтованих

тарифів на теплопостачання комунальному

підприємству «Управління майновим комплексом» 

Рівненської районної ради

 

З метою забезпечення якісного та в повному обсязі теплопостачання споживачів, налагодження розрахунків за енергоносії, передбачених укладеними угодами, відповідно до  статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 7, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», статті  20 Закону України «Про теплопостачання», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада 

 

                                                       в и р і ш и л а:

1. Затвердити комунальному підприємству «Управління майновим комплексом» Рівненської районної ради економічно обґрунтовані тарифи на теплопостачання  приміщення адмінбудинку по вул. Соборна, 195 в м. Рівне                (в т.ч ПДВ) – вартість 1 Гкал для установ і організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів – 2232,84 грн. (розрахунок додається). 

2. Комунальному підприємству «Управління майновим комплексом»  Рівненської районної ради застосувати тарифи з 01 жовтня 2018 року.

3. Рішення районної ради від 20 березня 2018 року № 597                                 «Про затвердження економічно обґрунтованих тарифів на теплопостачання  комунальному підприємству «Управління майновим комплексом» Рівненської районної ради визнати таким, що втратило чинність.

4. Рішення районної ради оприлюднити в Рівненській міськрайонній газеті «Слово і час».

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та податків, з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Голова  ради                                                                                  М.Г. Сальчук