У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

 (двадцять четверта сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 20 грудня 2018 року                                                        №795

 

Про виконання Програми економічного 

та соціального розвитку Рівненського району 

за дев’ять місяців 2018 року та Програму економічного та 

соціального розвитку Рівненського району 

на 2019 рік

 

На підставі Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 № 385 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, керуючись пунктом         16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

1. Інформацію про виконання Програми економічного та соціального розвитку Рівненського району за дев’ять місяців 2018 року взяти до відома (додається).

2. Затвердити Програму економічного та соціального розвитку Рівненського району на 2019 рік, схвалену розпорядженням голови районної державної адміністрації від 13 листопада 2018 року № 474 (додається).

3. Рекомендувати виконавчим комітетам селищної та сільських рад,  розробити та затвердити відповідні Програми економічного та соціального розвитку підвідомчих територій на 2019 рік.

4. Районній державній адміністрації забезпечити виконання Програми економічного та соціального розвитку Рівненського району на 2019 рік та інформувати районну раду про хід виконання рішення за підсумками 2019 року до 01 лютого 2020 року.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури, з питань бюджету, фінансів 

та податків та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Голова ради                                                                                         М.Г.Сальчук