У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(двадцять четверта сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 20 грудня 2018 року                                                №796

 

Про районну програму розвитку

міжнародного співробітництва

на 2019-2021 роки

На підставі Законів України «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики», «Про зовнішньоекономічну діяльність», «Про закордонних українців», «Про транскордонне співробітництво», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Затвердити районну програму розвитку міжнародного співробітництва на 2019-2021 роки, схвалену розпорядженням голови райдержадміністрації від                 10 вересня 2018 року № 373 (далі Програма), що додається. 

2. Рівненській районній державній адміністрації, спільно із територіальними органами міністерств та відомств України у районі, виконавчим комітетам сільських, селищних рад, об’єднаних територіальних громад, забезпечити організацію та виконання районної Програми.

3. Районній державній адміністрації інформувати районну раду про хід виконання рішення за підсумками року щорічно до 05 лютого.

4. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації при формуванні районного бюджету на 2019-2021 роки передбачити кошти на реалізацію програми у межах наявних фінансових ресурсів.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури, з питань бюджету, фінансів та податків та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

Голова ради                                                                                         М. Г.Сальчук