У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(двадцять четверта сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 20 грудня 2018 року                                               № 801

 

Про надання дозволу комунальному

підприємству «Управління майновим 

комплексом» Рівненської районної ради 

на залучення кредитних коштів 

у вигляді овердрафту 

 

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі подання районної державної адміністрації                                     від 30 листопада 2018 року №вих- 4228/01-56/18, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

 

в и р і ш и л а :

1. Надати дозвіл комунальному підприємству «Управління майновим комплексом» Рівненської районної ради на залучення кредитних коштів у вигляді овердрафту в сумі двісті тисяч гривень терміном на 12 місяців зі сплатою відсоткової ставки не більше 21% річних і комісії 0,5% від суми перерахувань.

2. Надати повноваження керівнику комунального підприємства «Управління майновим комплексом» Рівненської районної ради на підпис кредитного договору з АТКБ «Приватбанк» від імені підприємства та визначити інші умови договору за погодженням із заступником голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

Голова ради                                                                          М.Г.Сальчук