У К Р А Ї Н А

      РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьоме скликання

(двадцять четверта сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 20 грудня 2018 року                                                       №818

 

Про передачу індивідуально визначеного            

 майна з балансу комунального            

 підприємства «Рівненський районний центр                  

первинної медико-санітарної допомоги»              

 Рівненської районної ради

на баланс            

 Рівненської центральної районної лікарні                                                          

 

Враховуючи лист Рівненської районної державної адміністрації від    05 грудня 2018 року №вих- 4328/01-58/18, у зв’язку з виробничою необхідністю та для покращення роботи Клеванської центральної районної лікарні, відповідно до пункту 20 статті 43, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку передачі з балансу на баланс майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рівненського району, затвердженого рішенням Рівненської районної ради від 06 вересня     2013 року № 1236, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

 

в и р і ш и л а :

 

1. Передати з балансу комунального підприємства «Рівненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Рівненської районної ради на баланс Рівненської центральної районної лікарні індивідуально визначене майно, що належить до спільної власності територіальних громад Рівненського району, згідно з додатком.

2. Індивідуально визначене майно, зазначене в додатку, закріпити за Рівненською центральною районною лікарнею на праві оперативного управління.

3. Рівненській центральній районній лікарні спільно з комунальним підприємством «Рівненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Рівненської районної ради утворити комісію та провести  приймання-передачу майна, визначеного в додатку, із забезпеченням документального оформлення, згідно з чинним законодавством.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

Голова ради                                                                                              М.Г.Сальчук