У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьоме скликання

 (двадцять четверта сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 20 грудня 2018 року                                             №826

 

Про преміювання голови районної ради  

сьомого скликання у 2019 році

 

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  постанови  Кабінету  Міністрів  України  від  09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами та доповненнями), за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а:

1. Здійснювати щомісячне преміювання Сальчука Миколи Георгійовича, голови районної ради у 2019 році в розмірі 200 відсотків до посадового окладу за фактично відпрацьований час.

2. Встановити Сальчуку Миколі Георгійовичу, голові районної ради, щомісячну  надбавку  за  вислугу років у розмірі 10 % до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг з 21 грудня 2018 року. 

Станом на 21 грудня 2018 року стаж служби в органах місцевого самоврядування Сальчука Миколи Георгійовича становить 3 роки.

3. Продовжити оплату праці голові районної ради відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами та доповненнями) та рішення районної ради від 18 вересня 2018 року № 733 «Про присвоєння рангу та оплату праці голови Рівненської районної ради сьомого скликання».

4. Контроль за  виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів та податків та відділ фінансового забезпечення виконавчого апарату районної ради.

 

 

 

Голова ради                                                                                           М.Г.Сальчук