У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьоме скликання

 (двадцять четверта сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 20 грудня 2018 року                                                   №834

 

Про передачу в постійне користування КОМУНАЛЬНОМУ

ПІДПРИЄМСТВУ «ДИТЯЧИЙ ЗАКЛАД САНАТОРНОГО

ТИПУ «СИГНАЛ» РІВНЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

земельної ділянки площею 5,6294 га 

 

      Розглянувши лист директора КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДИТЯЧИЙ ЗАКЛАД САНАТОРНОГО ТИПУ «СИГНАЛ» РІВНЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ Халейка Ю.М. від 19 листопада 2018 року № 23 , відповідно до Закону України «Про  внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності»,  керуючись статтею 10 Земельного кодексу України, за погодженням з постійною комісією районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів, районна рада

 

в и р і ш и л а :

 

      1. Припинити право постійного користування Державному підприємству «Санаторно-оздоровчий комплекс «Сигнал» на земельну ділянку площею 5,6294 га для обслуговування оздоровчого комплексу яка розташована на території Олександрійської сільської ради Рівненського району Рівненської області.

      2. Передати в комунальну власність КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДИТЯЧИЙ ЗАКЛАД САНАТОРНОГО ТИПУ «СИГНАЛ» РІВНЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ земельну ділянку площею 5,6294 для обслуговування оздоровчого комплексу яка розташована на території Олександрійської сільської ради Рівненського району Рівненської області.       

       3. Доручити директору КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДИТЯЧИЙ ЗАКЛАД САНАТОРНОГО ТИПУ «СИГНАЛ» РІВНЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ Халейку Ю.М. провести державну реєстрацію права постійного критсування на земельну ділянку в Державному реєстрі речових прав.        

 

      4. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів.

    

 

 

Голова ради                                                                                         М.Г.Сальчук