У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьоме скликання

 (двадцять четверта сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 20 грудня  2018 року                                                  №837

 

Про структуру та чисельність виконавчого

апарату районної ради сьомого скликання

 

Відповідно до Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи розпорядження голови районної ради від 19 листопада 2018 року № 39К «Про приведення найменування посад відповідно до Класифікатора професій», з метою приведення назв відділів та посад працівників районної ради відповідно до Національного класифікатора України ДК 003:2010 «Класифікатор професій», затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 28 липня 2010 року № 327 (зі змінами), за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а:

      1. Затвердити структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради сьомого скликання в кількості 15 (п'ятнадцять) штатних одиниць згідно з додатком.

      2. Вважати таким, що втратив чинність пункт 1 рішення районної ради від 25 грудня 2015 року № 64 «Про виконавчий апарат районної ради сьомого скликання».

      3. Внести зміни до Положення про виконавчий апарат районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 25 грудня 2015 року № 64: слова та цифри «2.6. Фінансово-господарський відділ» замінити на слова та цифри «2.6. Відділ фінансового забезпечення».

      4. Контроль за  виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів та податків, відділ фінансового забезпечення виконавчого апарату районної ради.

 

 

 

 

Голова ради                                                                                          М.Г.Сальчук