У К Р А Ї Н А

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(позачергова двадцять п’ята сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 10 січня  2019 року                                                            №845

 

Про затвердження тарифів на 

теплопостачання комунальному 

підприємству «Рівнерайкомуненергія» 

Рівненської районної ради

 

З метою забезпечення якісного та в повному обсязі теплопостачання споживачів, налагодження розрахунків за енергоносії, передбачених укладеними угодами, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статей 4, 21 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,  статей 13, 20 Закону України «Про теплопостачання»,  статті 15 Закону України «Про ціни і ціноутворення», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

1. Затвердити комунальному підприємству «Рівнерайкомуненергія» Рівненської районної ради тарифи на теплову енергію (в т.ч. ПДВ):

-   вартість 1 Гкал для населення (відомче житло) – 1 869,91 грн.;                                                

         - вартість 1 Гкал для установ і організацій, що фінансуються,                        з державного і місцевих бюджетів – 2107,15 грн.                                                                                                           

-   вартість 1 Гкал для промислових та інших споживачів – 2 003,92 грн.                                 

2.  Затвердити комунальному підприємству «Рівнерайкомуненергія» Рівненської районної ради    скоригований тариф на послуги з централізованого опалення, що надаться населенню (в т.ч. ПДВ):

- для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії за місяць протягом періоду надання послуги – 1 894,02 грн./Гкал.

3. Рішення районної ради від 20 березня 2018 року № 599 «Про затвердження відкоригованих економічно обґрунтованих тарифів на теплопостачання комунальному підприємству «Рівнерайкомуненергія» Рівненської районної ради» визнати таким, що втратило чинність.

4. Рішення оприлюднити в Рівненській міськрайонній газеті «Слово і Час».

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та податків, з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, комунальної власності, та розвитку інфраструктури та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

Голова ради                                                                    М.Г. Сальчук