УК Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме cкликання

(двадцять шоста сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 05 березня 2019 року                                                                                                             №892

 

Про внесення змін до Програми забезпечення мобілізаційної

підготовки та оборонної роботи у Рівненському районі

на 2016-2020 роки

 

Відповідно до статті 17 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, статті 14 Закону України “Про оборону України”, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада:

в и р і ш и л а:

1. Внести та затвердити, схвалені розпорядженням голови райдержадміністрації від 05 лютого 2019 року № 52, зміни до Програми забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи у Рівненському районі на 2016-2020 роки, що додаються.

2. Районній державній адміністрації забезпечити виконання заходів Програми забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи у Рівненському районі на 2016-2020 роки.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

 

 

Голова ради                                                                                 М.Г.Сальчук