У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

­  (двадцять шоста сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 05 березня 2019 року                                                               №896  

        

Про надання в постійне користування  земельної ділянки

площею 0,2290 га   комунальному підприємству «Рівненський

районний центр первинної медико-санітарної

допомоги» Рівненської районної ради

 

         Відповідно до листа Рівненської районної державної адміністрації від 04 лютого 2019 року № вих.- 469/01-57/19 та керуючись статтями 10, 65, 92, 122, 123, 125, 126 Земельного кодексу України, статею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійною комісією районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів, районна рада

в и р і ш и л а :

           1.      Надати комунальному підприємству «Рівненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Рівненської районної ради в постійне користування земельну ділянку площею 0,2290 га, кадастровий номер 5624687400:02:008:2565, для будівництва та обслуговування закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги, яка розташована в с. Обарів на території Обарівської сільської ради Рівненського району Рівненської області.

          2.      Комунальному підприємству «Рівненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Рівненської районної ради оформити право постійного користування земельною ділянкою у порядку, встановленому законодавством України.

         3.      Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

Голова ради                                                                                    М.Г.Сальчук