У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьоме скликання

(двадцять шоста сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 05 березня 2019 року                                                            №898     

           

Про надання в постійне користування  земельної ділянки

площею 0,0590 га  комунальному підприємству «Рівненський

районний центр первинної медико-санітарної

допомоги» Рівненської районної ради

 

         Відповідно до листа Рівненської районної державної адміністрації від 04 лютого 2019 року № вих.- 469/01-57/19 та керуючись статтями 10, 65, 92, 122, 123, 125, 126 Земельного кодексу України, статею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з  постійною комісією районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів, районна рада

в и р і ш и л а :

         1. Надати комунальному підприємству «Рівненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Рівненської районної ради в постійне користування земельну ділянку площею 0,0590 га, кадастровий номер 5624680700:03:012:0112, для будівництва та обслуговування закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги, яка розташована в с. Антопіль на території Білокриницької сільської ради Рівненського району Рівненської області.

         2. Комунальному підприємству «Рівненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Рівненської районної ради оформити право постійного користування земельною ділянкою у порядку, встановленому законодавством України.

         3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

Голова ради                                                                                  М.Г.Сальчук