У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(позачергова двадцять сьома сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від  17 квітня 2019  року                                                                      №901

Про надання погодження щодо отримання

спеціального дозволу на користування

надрами з метою геологічного вивчення піску

Дворовицької ділянки

 

      Розглянувши лист Державної служби геології та надр України від 22.03.2019 року № 5695/03/12-19 про надання погодження фізичній особі-підприємцю Сачуку Сергію Васильовичу щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення піску Дворовицької ділянки, що знаходиться у Рівненському районі  Рівненській області, рішення Дядьковицької сільської ради (об’єднаної територіальної громади) від 15 квітня 2019 року №142 та керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 91, 16 Кодексу України “Про надра”, Порядком надання спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 30 травня 2011 року  № 615, районна рада

в и р і ш и л а:

1. Погодити  фізичній особі-підприємцю Сачуку Сергію Васильовичу отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення піску Дворовицької ділянки, що знаходиться у Рівненському районі  Рівненській області терміном до 31.12.2020.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів.

 

Голова ради                                                                                     М.Г.Сальчук