У К Р А Ї Н А

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

 (двадцять восьма сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 12 червня 2019 року                                                  № 910

 

Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Рівненського району пристрою для обробки рентгенівської плівки 

 

Керуючись Господарським кодексом України, Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», статтями                   43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Рівненської обласної ради від 15 березня 2019 року № 1335 «Про передачу пристрою для обробки рентгенівської плівки у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Рівненського району», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада 

в и р і ш и л а:

1. Прийняти у спільну власність територіальних громад сіл, селища Рівненського району із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області пристрій для обробки рентгенівської плівки  «УСОРП-О(Оніко)», балансова вартість якого – 16682,41 грн.

2. Визначити балансоутримувачем майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, комунальне некомерційне підприємство «Рівненська центральна районна лікарня» Рівненської районної ради.

3. Керівнику комунального некомерційного підприємства «Рівненська центральна районна лікарня» Рівненської районної ради      прийняти майно, зазначене у пункті 1 даного рішення, у порядку, визначеному чинним законодавством України, про що інформувати районну раду.  

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Голова ради                                                                М.Г.Сальчук