У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(двадцять восьма сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 12 червня 2019 року                                                       №917

Про Районну соціальну

програму «Національний план

дій щодо реалізації 

Конвенції ООН про права 

дитини» на період до 2021 року

 

 На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30 травня        2018 року № 453 «Про затвердження Державної соціальної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2021 року», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 14 лютого 2019 року № 117 «Про Обласну соціальну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2021 року», керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

1.  Затвердити Районну соціальну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2021 року, схвалену розпорядженням голови Рівненської районної державної адміністрації від  14 березня 2019 року № 108 (далі-Програма), що додається.

2. Районній державній адміністрації:

-  забезпечити організацію та виконання Програми;

- передбачити відповідні кошти з районного бюджету на виконання Програми в межах реальних фінансових ресурсів; 

-  про хід виконання Програми щорічно інформувати районну раду за підсумками року до 05 січня.

  3. Взяти до відома, що фінансування Програми буде здійснюватись за рахунок коштів, передбачених у місцевих бюджетах, а також із залученням 

позабюджетних коштів, не заборонених законодавством та за рахунок видатків державного, районного бюджетів та інших джерел.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

Голова ради                                                                         М.Г.Сальчук

Download this file (оон.doc)оон.doc[ ]203 kB