У К Р А Ї Н А

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьоме скликання

(тридцята сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 12 вересня 2019 року                                               937                                     

Про прийняття у спільну власність

територіальних громад району

газового котла

 

         Відповідно до клопотання Рівненської районної державної адміністрації від 04 липня 2019 року №вих-2203/06/01-57/19, враховуючи рішення Шубківської сільської ради від 21 червня 2019 року № 771 «Про передачу газового котла», керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком передачі з балансу на баланс майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рівненського району, затвердженого рішенням Рівненської районної ради від 06 вересня 2013 року  № 1236, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

 

в и р і ш и л а :

 

       1. Прийняти із комунальної власності територіальної громади сіл Шубківської сільської ради у спільну власність територіальних громад району газового котла Прометей 20*2, що розташований за адресою: с. Шубків,                     вул. Молодіжна, 35, балансовою вартістю 6761 (шість тисяч сімсот шістдесят одна) грн. 52 коп. (далі – майно).

2. Визначити балансоутримувачем майна комунальне підприємство  «Рівненський районний центр первинної медико–санітарної допомоги» Рівненської районної ради.

      3.  Комунальному підприємству «Рівненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Рівненської районної ради утворити комісію та провести приймання-передачу майна із забезпеченням документального оформлення згідно з чинним законодавством та подати районній раді зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району.

.

       

       4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова ради                                                                                   М.Г.Сальчук