У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(тридцята сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 12 вересня  2019  року                                                                №953

 

Про визнання такими, що втратили чинність

рішення районної ради щодо комісії

з питань поновлення прав реабілітованих

 

Враховуючи Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури реабілітації жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років», керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а:

         1.       Визнати такими що втратили чинність:

            рішення районної ради від 25 грудня 20015 року № 66 «Про склад комісії районної ради з питань поновлення прав реабілітованих» та від 17 березня 2016 року № 135 «Про затвердження Положення про комісію районної ради з питань поновлення прав реабілітованих»;

         Главу ІХ. Розділу 4. «Комісія районної ради з питань поновлення прав реабілітованих» Регламенту Рівненської районної ради сьомого скликання, затвердженого рішенням районної ради від 25 грудня .2015 року № 63 із змінами від 18 вересня 2018 року № 754, 05 березня 2019 року № 889.

          2.       Виконавчого апарату районної ради забезпечити передачу Трудовому архіву Рівненського району всіх необхідних документів та справ комісії районної ради з питань поновлення прав реабілітованих.

         3.       Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з правових питань, регламенту, законності та антикорупційної політики.

 

 

 

 

Голова ради                                                                                         М.Г.Сальчук