У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьоме cкликання

(тридцять друга сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 17 грудня  2019 року                                                          №973

Про реорганізацію комунального закладу

«Центр спорту Рівненського району»

Рівненської районної ради Рівненської області

шляхом приєднання його до Рівненської

районної дитячо-юнацької спортивної школи

Рівненської районної ради Рівненської області

 

 

Відповідно до листа депутата Рівненської районної ради Солодухи Івана Олександровича, Законів України «Про фізичну культуру і спорт», «Про позашкільну освіту», Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 листопада                 2008 року № 993, керуючись статтями 43, 60 та пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и  л а :

         1. Припинити, відповідно до чинного законодавства, діяльність комунального закладу «Центр спорту Рівненського району» Рівненської районної ради Рівненської області», що знаходиться за адресою: селище міського типу Квасилів, вулиця Молодіжна, будинок 30 (далі - КЗ «Центр спорту») шляхом приєднання його до Рівненської районної дитячо-юнацької спортивної школи Рівненської районної ради Рівненської області, що знаходиться за адресою: село Зоря, вулиця Б.Хмельницького, будинок 1-А    (далі - Рівненська районна ДЮСШ).

2. Взяти до відома, що правонаступником майна, прав, обов’язків та трудових відносин реорганізованого КЗ «Центр спорту» є Рівненська районна ДЮСШ.

3. Встановити, що вихованці КЗ «Центр спорту» продовжують навчання у Рівненській районній ДЮСШ.

4. Затвердити Статут Рівненської районної дитячо-юнацької спортивної школи Рівненської районної ради Рівненської області, що додається.

        

 

5. Відділу молоді та спорту райдержадміністрації спільно з відділом освіти райдержадміністрації здійснити всі необхідні організаційно-правові заходи, передбачені чинним законодавством щодо виконання рішення та створити комісію з реорганізації і затвердити передавальні акти.

6. Відділу освіти райдержадміністрації:

         1) забезпечити проведення державної реєстрації Статуту Рівненської районної дитячо-юнацької спортивної школи Рівненської районної ради Рівненської області відповідно до вимог чинного законодавства;

         2) після реорганізації подати районній раді зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району.

         7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

        

 

 

Голова ради                                                                                           М.Г.Сальчук