У К Р А Ї Н А

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(тридцять друга сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 17 грудня 2019  року                                                                      №990

 

Про преміювання голови районної ради 

сьомого скликання у 2020 році

 

 

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  постанови  Кабінету  Міністрів  України  від  09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами), за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а:

 

1. Здійснювати щомісячне преміювання Сальчука Миколи Георгійовича, голови районної ради у 2020 році в розмірі 200 відсотків до посадового окладу за фактично відпрацьований час.

2. Продовжити оплату праці голові районної ради відповідно до рішень районної ради від 18 вересня 2018 року № 733 «Про присвоєння рангу та оплату праці голови Рівненської районної ради сьомого скликання» та від 20 грудня 2018 року № 826 «Про преміювання голови районної ради сьомого скликання у 2019 році».

3. Контроль за  виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів та податків та відділ фінансового забезпечення виконавчого апарату районної ради.

 

 

 

Голова ради                                                                                           М.Г.Сальчук