У  К  Р А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(тридцять пята сесія)

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 17 березня 2020 року                                                             № 1017

 

Про надання згоди на передачу із спільної

власності територіальних громад району

майнових комплексів котелень в смт Оржів

у комунальну власність Клеванської

селищної ради

 

 

Відповідно до клопотання районної державної адміністрації, керуючись   статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» та Господарським кодексом України, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

 

в и р і ш и л а :

 

1. Надати згоду на передачу майнових комплексів котелень із спільної власності територіальних громад Рівненського району у комунальну власність Клеванської селищної ради, з подальшим використанням за прямим призначенням, а саме:

- будівлі котельні смт Оржів та тепломережі смт Оржів, розташованих за адресою: Рівненський район, смт Оржів, вул. 40 років Перемоги, 4;

- будівлі котельні смт Оржів та тепломережі смт Оржів, розташованих за адресою:  Рівненський район, смт Оржів, вул. Центральна, 1.

2. Клеванській селищній раді спільно з комунальним підприємством «Рівнерайкомуненергія» Рівненської районної ради створити комісію та провести передачу-приймання з балансу комунального підприємства «Рівнерайкомуненергія» Рівненської районної ради у власність Клеванської селищної ради зазначених об’єктів, із забезпеченням документального оформлення відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Комунальному підприємству «Рівнерайкомуненергія» Рівненської районної ради після здійснення передачі-приймання подати районній раді зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району.

         4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

 

Голова ради                                                                                      М. Г. Сальчук