У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме cкликання

(тридцять пята сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 17 березня 2020 року                                               №1020

 

Про передачу із спільної власності територіальних

громад Рівненського району у спільну власність

територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської

області майна та земельної ділянки Рівненського

районного Центру дитячої та юнацької творчості

Рівненської районної ради Рівненської області, що

знаходиться за адресою: с. Волошки, вул. Зелена, 29а

 

Відповідно до листа Рівненської районної державної адміністрації від               02 березня 2020 року №вих-825/06/01-57/20, рішення Рівненської обласної ради від 06 грудня 2019 року № 1588 «Про затвердження Статуту комунального закладу «Рівненський обласний молодіжний пластовий вишкільний центр» Рівненської обласної ради», керуючись статтями 43, 60 та пунктом                                  10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и  л а:

1. Передати із спільної власності територіальних громад Рівненського району, з балансу Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради Рівненської області, у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області майно та земельну ділянку Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради Рівненської області, що знаходиться за адресою:                 с. Волошки, вул. Зелена, 29а, зокрема: будівлю Центру (Пластова оселя «Волошки»), складське приміщення, земельну ділянку - 0,5281 га, кадастровий номер 5624680400:10:020:0116.

2. Районній державній адміністрації:

1) спільно з Рівненською обласною радою створити комісію та провести приймання-передачу майна, зазначеного у пункті 1 цього рішення, із забезпеченням документального оформлення відповідно до вимог чинного законодавства;

2) після приймання-передачі подати районній раді зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району.

         3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

 

 

Голова ради                                                                                           М.Г.Сальчук