У К Р А Ї Н А

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьоме скликання

(тридцять п’ята сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 17 березня  2020 року                                                      1033                           

Про внесення змін до Статуту                                                           

 комунального некомерційного підприємства

«Рівненська центральна районна лікарня»

Рівненської районної ради    

            

         Відповідно до клопотання Рівненської районної державної адміністрації, керуючись статтями 57 та 78 Господарського кодексу України, Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», статтями 43 та 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

 

в и р і ш и л а :

 

        1. Внести зміни до Статуту комунального некомерційного підприємства «Рівненська центральна районна лікарня» Рівненської районної ради, затвердженого рішенням Рівненської районної ради № 825 від 20 грудня 2018 року, виклавши його у новій редакції (додається).

        2. Головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Рівненська центральна районна лікарня» Рівненської районної ради забезпечити у встановленому порядку державну реєстрацію змін до Статуту.

        3. Контроль за виконанням рішення покласти  на постійні комісії районної ради та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

Голова ради                                                                                   М.Г.Сальчук