У К Р А Ї Н А

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

­­­­­­­(тридцять п’ята сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я 

від 17 березня 2020 року                                                   №1034                  

 

Про внесення змін до Статуту                                                          комунального некомерційного підприємства

«Дядьковицька районна лікарня»

Рівненської районної ради                 

 

Відповідно до клопотання Рівненської районної державної адміністрації, керуючись статтями 57 та 78 Господарського кодексу України, Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», статтями 43 та 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а

 

        1.       Внести зміни до Статуту комунального некомерційного підприємства «Дядьковицька районна лікарня» Рівненської районної ради, затвердженого рішенням Рівненської районної ради № 824 від 20 грудня 2018 року, виклавши його у новій редакції (додається).

        2. Головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Дядьковицька районна лікарня» Рівненської районної  ради забезпечити у встановленому порядку державну реєстрацію змін до Статуту.

        3.       Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

 

Голова ради                                                                                           М.Г.Сальчук