У К Р А Ї Н А

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьоме скликання

­­­­­­­(тридцять пята  сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 17 березня 2020 року                                                      1036                                     

Про внесення змін до Статуту                                                              комунального підприємства «Рівненський                                                       районний центр          первинної медико-санітарної                                         допомоги» Рівненської районної ради                   

         Відповідно до клопотання Рівненської районної державної адміністрації, керуючись статтями 57 та 78 Господарського кодексу України, Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», статтями 43 та 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

 

в и р і ш и л а :

 

        1. Внести зміни до Статуту комунального підприємства «Рівненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Рівненської районної ради, затвердженого рішенням Рівненської районної ради № 608 від 20 березня 2018 року, виклавши його у новій редакції (додається).

        2. Головному лікарю комунального підприємства «Рівненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Рівненської районної  ради забезпечити у встановленому порядку державну реєстрацію змін до Статуту.

        3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

 

Голова ради                                                                                   М.Г.Сальчук