У К Р А Ї Н А

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьоме скликання

 (тридцять п’ята сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 17 березня 2020 року                                                          1038                                             

Про прийняття у спільну власність

територіальних громад району закінчений

будівництвом об’єкт «Нове будівництво

лікарської амбулаторії загальної практики

сімейної медицини по вул. Молодіжна в

с. Голишів Рівненського району

Рівненської області»

 

         Відповідно до клопотання Рівненської районної державної адміністрації від 24 січня 2020 року №вих-358/06/01-57/20, листа Департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації від 22.01.2020 № 137/07-11/20, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

          1.       Прийняти у спільну власність територіальних громад району з балансу Департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації закінчений будівництвом об’єкт «Нове будівництво лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по                                вул. Молодіжна в с. Голишів Рівненського району Рівненської області» на суму 6258656,00 (шість мільйонів двісті п’ятдесят вісім тисяч шістсот п’ятдесят шість грн. 00 коп.), далі – майно.

    2.       Визначити балансоутримувачем майна комунальне підприємство  «Рівненський районний центр первинної медико–санітарної допомоги» Рівненської районної ради.

    3.       Комунальному підприємству «Рівненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Рівненської районної ради утворити комісію, провести приймання-передачу майна із забезпеченням документального оформлення згідно з чинним законодавством та подати районній раді зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району.

         4.        Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

Голова ради                                                                                   М.Г.Сальчук