У К Р А Ї Н А

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(тридцять сьома сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 30 червня 2020 року                                                                  1078

 

Про хід виконання рішення районної ради

від 17 травня 2018 року № 633 «Про районну

програму оздоровлення та відпочинку дітей

і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення

та відпочинку на період до 2022 року»

 

         З метою соціально-правового захисту дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, створення належних умов для оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку району, відповідно до Законів України «Про оздоровлення та
відпочинок дітей
», «Про охорону дитинства», керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

 

в и р і ш и л а :

 

1. Інформацію про хід виконання рішення районної ради від 17 травня 2018 року № 633 «Про районну програму оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на період до                2022 року» взяти до відома (додається).

2. Районній державній адміністрації при формуванні районного бюджету, передбачити у межах наявних фінансових ресурсів кошти на забезпечення виконання Програми.

3. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійні комісії районної ради та заступника голови районної державної адміністрації.

 

 

 

Голова ради                                                                                    М.Г.Сальчук