Україна

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОНна РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(тридцять сьома сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 30 червня 2020 року                                                        1083

 

Про внесення змін до районної  програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях на 2016-2020 роки

 

 

На виконання Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада:

 

в и р і ш и л а:

 

1. Внести та затвердити, схвалені розпорядженням голови райдержадміністрації від 11 червня 2020 року № 187, зміни до районної  програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях на 2016-2020 роки (далі — Програма), затвердженої рішенням районної ради від 17 березня        2016 року № 105, що додаються.

2. Районній державній адміністрації забезпечити виконання заходів районної  програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях на       2016-2020 роки.

3.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради та заступника голови районної державної адміністрації.

 

 

 

Голова ради                                                                          М.Г.Сальчук

                                                                      Додаток

до рішення районної ради

від 30 червня 2020 року

№1083

 

 

Зміни

до районної програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях на      2016-2020 роки

 

У тексті Програми слова:

- «відділи у справах молоді, з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації» у всіх відмінках замінити словами «відділ культури, молоді та спорту» у відповідному відмінку;

- «відділ охорони здоров’я райдержадміністрації» у всіх відмінках замінити словами «комунальне некомерційне підприємство «Рівненська центральна районна лікарня» Рівненської районної ради» у відповідному відмінку.

 

  

 

 

 

 

Голова ради                                                                                 М.Г.Сальчук