У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме cкликання

(тридцять сьома сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 30 червня  2020 року                                       №1084

 

Про передачу із спільної власності територіальних

громад Рівненського району у комунальну власність

Клеванської селищної ради Рівненського району

Рівненської області майна Рівненського районного

Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської

районної ради Рівненської області

 

         Відповідно до листа Рівненської районної державної адміністрації від               16 червня 2020 року № 2061/06/01-57/20, пункту 7 розділу IV «Прикінцеві положення» Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», рішення Клеванської селищної ради Рівненського району Рівненської області від 06 грудня 2017 року № 19 «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність об’єктів культури, медицини та освіти», листа Клеванської селищної ради Рівненського району Рівненської області від 12 червня 2020 року № 549/02-19/20, керуючись статтями 43, 60 та пунктом                10 розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

 

в и р і ш и  л а:

1. Передати із спільної власності територіальних громад Рівненського району у комунальну власність Клеванської селищної ради Рівненського району Рівненської області майно Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради Рівненської області, що знаходиться за адресою: смт Клевань, вул. Центральна, 13, а саме: земельну ділянку - 0,3057 га, будівлю, складське приміщення, туалет (далі - майно) за умови збереження контингенту учнів та місце роботи за працівниками, які працюють в даному приміщенні.

2. Клеванській селищній раді Рівненського району Рівненської області спільно з відділом освіти райдержадміністрації створити комісію та провести передачу-приймання майна із забезпеченням документального оформлення відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Відділу освіти райдержадміністрації після передачі-приймання подати районній раді зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району.

         4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради та заступника голови районної державної адміністрації.

 

 

 

 

 

Голова ради                                                                                          М.Г.Сальчук