У К Р А Ї Н А

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме cкликання

( тридцять девята сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 13 жовтня 2020 року                                                       1109

 

Про хід виконання рішення районної ради від

12 вересня 2019 року № 941«Про районну  комплексну

програму соціальної підтримки учасників антитерористичної

операції та осіб, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення

національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях,

забезпечення їх здійснення, на 2019-2022 роки».

 

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні» та на виконання Закону України від 22 жовтня 1993 року № 3551-XII «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

 

в и р і ш и л а :

 

       1. Інформацію про хід виконання рішення районної ради від 12 вересня 2019 року № 941 «Про районну  комплексну програму соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та осіб, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпечення їх здійснення, на 2019-2022 роки» взяти до відома (додається).

2.  Районній державній адміністрації при формуванні районного бюджету, передбачити у межах наявних фінансових ресурсів кошти на забезпечення виконання Програми.

        3. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійні комісії районної ради та заступника голови районної державної адміністрації.

 

 

 

 

 

Голова ради                                                                                    М.Г.Сальчук