У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(тридцять дев’ята сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від  13 жовтня 2020 року                                                   1113

 

Про звільнення комунального

некомерційного підприємства «Рівненська

центральна районна лікарня»

Рівненської районної ради від сплати

частини орендної плати до районного бюджету

за здане в оренду нерухоме майно

 

         Враховуючи  клопотання Рівненської районної державної адміністрації, з метою поліпшення фінансово-господарського стану комунального некомерційного підприємства «Рівненська центральна районна лікарня» Рівненської районної ради, керуючись статтями 319, 327 Цивільного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

        1.      Звільнити з 01 листопада 2020 року по 31 листопада                               2021 року комунальне некомерційне підприємство «Рівненська центральна районна лікарня» Рівненської районної ради від сплати 30 відсотків орендної плати до районного бюджету за здане в оренду нерухоме майно, що перебуває у спільній власності територіальних громад району.

         2.     Комунальному некомерційному підприємству «Рівненська центральна районна лікарня» Рівненської районної ради спрямувати кошти від оренди, які залишаються в його розпорядженні, на покращення матеріально-технічної бази.

         3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради та заступника голови районної державної адміністрації.

 

 

 

Голова ради                                                                                      М.Г.Сальчук