У К Р А Ї Н А

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьоме скликання

(тридцять девята сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 13 жовтня 2020 року                                                    1115

 

Про звільнення комунального

некомерційного підприємства

«Дядьковицька районна лікарня»

Рівненської районної ради від сплати частини

орендної плати до районного бюджету за здане

в оренду нерухоме майно

 

         Враховуючи клопотання Рівненської районної державної адміністрації, з метою поліпшення фінансово-господарського стану комунального некомерційного підприємства «Дядьковицька районна лікарня» Рівненської районної ради, керуючись статтями 319, 327 Цивільного кодексу України, пунктом 7 рішення Рівненської районної ради від 08.09.2020 № 1094 «Про оренду майна спільної власності територіальних громад Рівненського району», статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

        1. Звільнити комунальне некомерційне  підприємство «Дядьковицька районна лікарня» Рівненської районної ради від сплати 30 відсотків орендної плати до районного бюджету за здане в оренду нерухоме майно, що перебуває у спільній власності територіальних громад району терміном на 1 (один) рік.

        2. Комунальному некомерційному підприємству «Дядьковицька районна лікарня» Рівненської районної ради спрямувати кошти від оренди, які залишаються в його розпорядженні, на покращення матеріально-технічної бази.

         3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради та заступника голови районної державної адміністрації.

 

 

Голова ради                                                                                   М.Г.Сальчук