У К Р А Ї Н А

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьоме скликання

(тридцять девята сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 13 жовтня  2020 року                                                                      1120                                  

Про надання пільги комунальному

підприємству «Рівненський районний

центр первинної медико-санітарної допомоги»

Рівненської районної ради в частині сплати

орендної плати до районного бюджету за здане

в оренду нерухоме майно

 

         Відповідно до клопотання Рівненської районної державної адміністрації від 22.09.2020 №вих-3251/06/01-57/20, з метою поліпшення фінансово-господарського стану комунального підприємства «Рівненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Рівненської районної ради, керуючись статтями 319, 327 Цивільного кодексу України, пунктом 7 рішення Рівненської районної ради від 08.09.2020 № 1094 «Про оренду майна спільної власності територіальних громад Рівненського району», пунктами 4.11. та 4.12. Статуту комунального підприємства «Рівненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Рівненської районної ради, затвердженого рішенням Рівненської районної ради № 1036 від 17.03.2020, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

        1. Звільнити комунальне підприємство «Рівненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Рівненської районної ради від сплати 30 відсотків орендної плати до районного бюджету за здане в оренду нерухоме майно, що перебуває у спільній власності територіальних громад району терміном на 1 (один) рік.

        2. Комунальному підприємству «Рівненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Рівненської районної ради спрямувати кошти від оренди, які залишаються в його розпорядженні, на покращення матеріально-технічної бази.

         3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради.

 

Голова ради                                                                                   М.Г.Сальчук