У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме cкликання

(позачергова шоста сесія) 

 

                Р І Ш Е Н Н Я

 від 19 лютого 2021 року                                                   152

Про передачу із спільної власності

територіальних громад Рівненського

району у комунальну власність територіальної

громади Здолбунівської міської ради Рівненського району

Рівненської області майна Здолбунівської

райдержадміністрації (придбаного за кошти

районного бюджету), розташованого на її території

           

Відповідно до Бюджетного кодексу України, Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 №1635р «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій»,керуючись статтями 43, 60 та пунктом 10 розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а:

             1. Передати із спільної власності територіальних громад Рівненського району у комунальну власність територіальної громади Здолбунівської міської ради Рівненського району Рівненської області майно Здолбунівської районної державної адміністрації (придбане за кошти районного бюджету), згідно з додатком.

              2. Здолбунівській міській раді Рівненського району Рівненської області спільно з Здолбунівською райдержадміністрацією створити комісію та провести передачу-приймання майна згідно з додатком із забезпеченням документального оформлення відповідно до вимог чинного законодавства.

              3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури та заступника голови районної державної адміністрації.

 

 

 

       Голова ради                                                                                           В.О.Тимощук