У К Р А Ї Н А

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

 

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Восьме cкликання

 

(позачергова шоста сесія) 

 

 

 

             Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

        від 19 лютого 2021 року                                                  162

 

 

 

Про передачу із спільної власності

 

територіальних громад Рівненського

 

району у комунальну власність

 

територіальної громади Здолбунівської

 

міської ради Рівненського району

 

Рівненської області комунальних підприємств,

 

розташованих на її території

 

 

 

            Відповідно до Бюджетного кодексу України, Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 №1635р «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій», керуючись статтями 43, 60 та пунктом 10 розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Передати із спільної власності територіальних громад Рівненського району у комунальну власність територіальної громади Здолбунівської міської ради Рівненського району Рівненської області комунальні  підприємства, їх приміщення, земельну ділянку та майно, розташовані на її території (далі - комунальні підприємства), згідно з додатком.

 

2.   Передати права та обов’язки засновника комунальних підприємств від Рівненської районної ради до Здолбунівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

 

3.  Здолбунівській міській раді Рівненського району Рівненської області спільно з комунальними підприємствами створити комісію та провести передачу-приймання комунальних підприємств із забезпеченням документального оформлення відповідно до вимог чинного законодавства.

 

4. Райдержадміністрації після передачі-приймання комунальних підприємств подати районній раді зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району.

 

  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова ради                                                                                           В.О.Тимощук