У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме cкликання

(позачергова шоста сесія) 

 

               Р І Ш Е Н Н Я

 

 від 19 лютого 2021 року                                                   163

 

Про передачу із спільної власності

територіальних громад Рівненського

району у комунальну власність територіальної громади

Мізоцької селищної ради Рівненського району

Рівненської області майна, яке перебувало

на балансі в секторі культури Здолбунівської

райдержадміністрації, розташоване на її території

 

Відповідно до Бюджетного кодексу України, Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 №1635р «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій»,керуючись статтями 43, 60 та пунктом 10 розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Передати із спільної власності територіальних громад Рівненського району у комунальну власність територіальної громади Мізоцької селищної ради Рівненського району Рівненської області майна, яке перебувало на балансі в секторі культури Здолбунівської райдержадміністрації розташованого на її території, згідно з додатком.

2. Мізоцькій селищній раді Рівненського району Рівненської області спільно з сектором культури райдержадміністрації створити комісію та провести передачу-приймання майна згідно з додатком із забезпеченням документального оформлення відповідно до вимог чинного законодавства.

           3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури та заступника голови районної державної адміністрації.

 

 

 

 Голова ради                                                                                В.О.Тимощук