У К Р А Ї Н А

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

 

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Восьме cкликання

 

  (позачергова шоста сесія)  

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

     

 

від 19 лютого 2021 року                                                   № 170

 

Про передачу майна з балансу

 

Корецького районного центру

 

соціальних служб

 

 

 

         У зв’язку з ліквідацією Корецького районного центру соціальних служб, відповідно до Закону України від 17 вересня 2020 року № 907 – IX «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України», постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року № 807 – IX «Про утворення та ліквідацію районів»,     постанови   Кабінету  Міністрів  України  від  01   червня 2020 року

 

№ 479 «Деякі питання діяльності центрів соціальних служб», розпорядження голови Рівненської районної державної адміністрації від 17 лютого 2021 року № 68 «Про припинення юридичної особи – Корецький районний центр соціальних служб», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

         1. Передати з балансу Корецького районного центру соціальних служб на баланс комунального підприємства «Управління майновим комплексом» Рівненської районної ради майно згідно з додатком 1.  

 

2. Корецькому районному центру соціальних служб спільно з комунальним підприємством  «Управління майновим комплексом» Рівненської районної ради утворити комісію та провести приймання-передачу зазначеного майна із забезпеченням документального оформлення згідно з чинним законодавством.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури.

 

 

 

 

 

Голова ради                                                                                  В.О.Тимощук