У К Р А Ї Н А

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

 

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Восьме скликання

 

(позачергова шоста сесія)

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 19 лютого 2021року                                                      № 154

 

Про передачу  нерухомого майна на баланс комунального підприємства

 

«Управління майновим комплексом»

 

Рівненської районної ради

 

 

 

 Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком передачі з балансу на баланс майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рівненського району, затвердженого рішенням Рівненської районної ради від 06 вересня 2013 року  № 1236, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

 

 

 

в и р і ш и л а:  

 

1.      Передати з балансу  комунального підприємства «Березнівська районна дирекція кіновідеомережі» на баланс комунального підприємства «Управління майновим комплексом» Рівненської районної ради  об'єкти нерухомого майна, згідно з додатком.

 

2.      Комунальному підприємству «Управління майновим комплексом» Рівненської районної ради, створити комісію та провести передачу-приймання визначеного майна із забезпеченням документального оформлення відповідно до вимог чинного законодавства України.

 

  3. Комунальному підприємству «Управління майновим комплексом» Рівненської районної ради після передачі-приймання подати районній раді зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району.

 

4.        Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної політки, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури.

 

 

 

Голова ради                                                                                В.О.Тимощук